Serwis eMoney.info.pl jest autorskim projektem, którego celem jest przedstawianie najświeższych informacji ze świata dotyczących projektów w których bierzemy aktywny udział. Chcemy przedstawić w możliwie jak najbardziej przystępny sposób propozycję naszych inwestycji. eMoney.info.pl nie jest zarejestrowaną działalnością gospodarczą ani spółką. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą wskazać kierunek w jakim można podążać aby osiągnąć niezależność finansową i móc spełniać swoje marzenia.

Misją naszego serwisu jest ułatwienie rozpoczęcia swojej przygody z możliwością zarabiania za pośrednictwem Internetu. Systematycznie zamieszczane informacje na stronie mają za zadanie wskazywać kierunek inwestycji.

Wszystkie osoby, które są chętne aby współtworzyć naszą społeczność proszone są o kontakt pod adresem e-mail kontakt@emoney.info.pl lub za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce “Kontakt”

Pamiętaj! Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Inwestuj tylko tyle pieniędzy ile możesz stracić, aby dalej móc funkcjonować. Informacje znajdujące się na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią formy doradztwa inwestycyjnego.